JK Machinery

O spoločnosti

Spoločnosť JK Machinery a.s. disponuje tridsaťročnými skusenosťami vývoja a výroby špeciálnych zariadení pre poľnohospodársky a potravinársky priemysel. Hlavným smerom činnosti je výroba zariadení, návrh a dodávka kompletných technologií pre čistenie, triedenie, lúpanie a mletie poľnohospodárskych produktov. Firma sa tiež zaoberá návrhom a dodávkami špeciálnych technologií pre mlyny, lúpárne, vločkárne, sladovne, pivovare a dalšie potravinárske prevádzky.

JK Machinery vyrába a dodáva čističky obilia poľnohospodárskym podnikom už v troch kontinentoch. Okrem Europy našli technologie čistenia zrnin úspešné uplatnenie napríklad pre výrobu osiv v juhoafrickej Zambii alebo pre čistenie obilia v drsných podmienkach ruskej Sibíri. Konštrukčne inovatívne a dômyselne, ale pritom pre obsluhu a servis väčšinou maximálne jednoduché zariadenia zaistia spracovateľom obilia a dalších plodín rýchlou návratnosťou investície. Zákazníci zároveň získávajú veľmi účinné a komplexné riešenie pre pozberové spracovanie vo svojich podnikoch.

 

Čo ponukame

Vlastné vývojové kapacity a výrobná prevádzka JK Machinery sú hlavne pre realizáciu dodávok komplexných technologií ako pre malé rodinné farmy, tak pre veľké výkupné či osivárské podniky. Zariadenia JK Machinery umožňujú pozberovo spracovávať prakticky všetky druhy obilnín, olejnín či strokovín. Technologie čistenia, triedenia a dalšieho spracovávania poľnohospodárskych plodín bývajú podľa požiadavky zákazníka navrhnuté aj pre neštandartné parametre vstupného materiálu, kde použitie iných technologií býva obťažné, alebo nemožné.Stroje a zariadenia JK Machinery sú vyvýjané s pomocou najmodernejšieho programového vybavenia a ich vlastná výroba prebiehá na CNC strojoch. Kompletáciu zaisťujú skusení špecialisti, samozrejmosťou je pečlivá výstupná kontrola a prevádzkové testy pred expediciou.

Pre dosiahnutie optimálneho výsledku navrhovaných technologických linek projektanti JK Machinery vhodne kombinujú fyzikálne princípy rôzných strojov, pričom okrem použitého najmodernejšieho počítačového vybavenia má tiež neoceniteľnú úlohu niekoľkoročná osobná skúsenosť v tejto oblasti.Okrem projektov v poľnohospodárstve a potravinárstve má firma svoje skúsenosti čím dalej viacej využívá aj v dalších priemyselných oboroch, napríklad pri recyklácii priemyselných odpadov. Špecialisti JK Machinery sú pripravení aj pre realizáciu neštandartných či inovatívnych zákazníckych požiadaviek, vč. riešenia „na kľúč“.

Naša koncepcia

Spoločnosť JK Machinery sa neorientuje iba na dodávky zariadení či technologických celkov, ale aj na dlhodobú spoluprácu so svojimi zákazníkmi. Cielom je vždy najsť optimálne technické riešenie pre daného klienta a následne pomôcť zabezpečiť bezproblémovú prevádzku dodanej technologie. Pre svojich zákazníkov teda okrem moderných technologií zaisťuje aj komplexný doplňujúcí servis:

  • Bezplatné konzultácie pre výber optimálneho riešenia
  • Pomoc s výberom zariadení s ohľadom na všetky technické požiadavky a klimatické podmienky každého podniku
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné školenie obsluhy
  • Originálne náhradne diely a oficiálnu síeť zástupcov
  • Montáž nových linek a ich uvedenie do prevádzky
Chcete sa tiež stať naším
spokojným klientom?
Chcete sa tiež stať naším
spokojným klientom?
Naši špecialisti sú pripravení Vám pomôcť.