O nás

O spoločnosti

Spoločnosť JK Machinery, s.r.o. disponuje tridsaťročnými skúsenosťami vývoja a výroby špeciálnych zariadení pre poľnohospodársky a potravinársky priemysel. Hlavným smerom činnosti je výroba zariadení, návrh  a dodávka kompletných technologii pre čistenie, triedenie, lúpanie a mletie poľnohospodárskych produktov. Firma sa tiež zaoberá návrhom a dodávkami špeciálnych technologií pre mlyny, lúparne, vločkárne, sladovne, pivovary a daľšie potravinárske prevádzky.                                                                                                                          JK Machinery vyrába a dodáva čističky obilia poľnohospodárskym podnikom už v troch svetadieloch. Okrem Europy našli technologie čistenia obilovín  úspešné uplatnenie napríklad pre výrobu osív v Juhoafrickej Zmbii alebo pre čistenie obilia v drsných podmienkach Ruskej Sibíri. Konštrukčne inovatívna a dômyselná ,ale pritom pre obsluhu a servis väčšinou maximálne jednoduché zariadenie zaistí spracovateľom obilia a daľších plodín rýchlu návratnosť investície. Zákazníci zároveň získajú veľmi účinné a komplexné riešenie pre pozberové spracovanie vo svojich podnikoch.

Čo ponúkame

Vlastné vývojové kapacity a výrobnú prevádzku JK Machinery sú rozhodujúce pre vykonávanie dodávok komplexných technologii ako pre malé rodinné firmy tak pre veľké výkupné či osivárske podniky. Zariadenia JK Machinery umožňujú pozberové spracovanie prakticky všetkých druhov obilovín ,alebo strukovín. Technologie čistenia, triedenia a daľšieho spracovania poľnohospodárskych plodín sú navrhované podľa požiadavky zákazníka aj pre neštandartné parametre vstupného materiálu, kde použitie iných technologií je obtiažne, alebo nemožné.

Naša koncepcia

Společnosť JK Machinery sa neorientuje iba na dodávky zariadenia či technologických celkov, ale aj na dlhodobú spoluprácu so svojimi zákazníkmi. Cieľom je vždy nájsť optimálne technické riešenie pre daného klienta a následne pomôcť zabezpečiť bezproblémovú prevádzku dodanej technologie. Pre svojich zákazníkov teda okrem moderných technologií zaisťujeme aj kompletný doplňujúcí servis:

  • bezplatná konzultácia pre výber optimálneho riešenia
  • pomoc s výberom zariadení s ohľadom na všetky technické požiadavky a klimatické podmienky každého podniku
  • záručný a pozáručný servis
  • odborné školenie obsluhy
  • originálne náhradne diely a oficiálnu sieť zástupcov
  • montáž nových linek a ich uvedenie do prevádzky